انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها

انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها

در بازی کلش آف کلنز یکی از مهمترین مواردی که در پیشرفت بازی به شما کمک میکند کلنی هست که توش عضو شده اید . برای شناخت بهتر کلن ها با ایرونی بلاگ همراه باشید.

انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها
انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها

مواردی که در انتخاب کلن باید توجه کنید عبارتند از :

سطح کلن

کلنی که تازه تاسیس میشه سطح 1 میباشد و با فعالیت اعضای کلن سطح آن بالا میرود . این سطح با زدن وار لیگ و وار معمولی بالا میرود و با پرشدن مقدار ایکس پی کلن یک سطح به بالا میرود .

کلن لول 1 زیادی طول نمیکشد که به سطح 2 میرسد و رفته رفته برای افزایش سطح آن باید مقدار ایکس پی بیشتری پر بکنید . با افزایش سطح آن امکانات کلن بیشتر میشود به عنوان مثال میتوانید نیروی بیشتری اهدا کنید .

در صورتی که کلن به سطح 5 رسید نیرویی که اهدا میکنید یک سطح به آن اضافه میشود و در کلن سطح 10 ، 2 لول به سطح نیروی اهدایی افزوده میشود . بنابراین سعی کنید در کلن های بالای سطح 10 عضو شوید .

فعال بودن کلن

کلن زمانی به سطح پیشرفت شما کمک میکند که اعضای آن فعال باشند و زمانی که رک میدهید یا نیرو درخواست میدهید سریعا پر کنند . در نقاط حساس مثل وار که باید سریعا رک های شما پرشود انتظار کاربران اینه که سریعا پربشن و اتک هاشونو بزنن . پس سعی کنید در کلنی عضو شوید که وقتی رک میدهید نهایتا تا 5 دقیقه بعد پرشود . مثلا زمانی که پشت سرهم اتک میزنید نیاز به نیروهای کمکی زیادی دارید .

مدیریت کلن

اگر خودتان رهبر یا لیدر کلن هستید سعی کنید یک کلن بابرنامه داشته باشین وارها رو مرتب بین کاربران تقسیم بندی کنید که بدونن باید کدوم اتک رو بزنن . کولیدران فعال رو برای کلن انتخاب کنید .

انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها
انواع کلن های کلش آف کلنز و تفاوت آنها

قیمت انواع کلن های کلش آف کلنز

وقتی قصد فروش کلن خودتون رو دارید باید بدونید چه مواردی به قیمت کلن شما موثرند و یک قیمت تقریبی از کلن خود داشته باشین :

  1. اسم کلن

اسم کلن در قیمت و ارزش آن نقش مهمی دارد . اکنون بنابر تجربه کلن هایی که اسم های لاتین و با حروف انگلیسی و معنادار میباشند طرفداران بسیاری دارند و به قیمت های خوبی به فروش میرسند . چون در جهان متن فارسی رو نمیتونن بخوانن ولی وقتی یک اسم معنادار و خوب لاتین برای کلن خود داشته باشین قطعا خریداران زیادی خواهید داشت .

2. سطح کلن

سطح کلن از موارد مهم در ارزش کلن هست . مسلم است کلن سطح 20 زحمات زیادی کشیده است که به این جا برسد و ارزش آن از یک کلن سطح 19 بالاتر است چرا که بالا رفتن سطح کلن بسیار سخت و حاصل تلاش چندین نفر از اعضای کلن میباشد .

3. لیگ کلن

بعد از افزوده شدن لیگ وار به بازی کلش آف کلنز لیگ های کلن نیز به ارزش کلن ها اضافه کردند . مثلا کلن با لیگ حرفه ای بسیار باارزش تر از یک کلن با لیگ طلاییه و در آن کاربران با برد میتوانند به منابع و مدال های بیشتری دست پیدا کنند .

4. تعداد برد و باخت کلن

مسلم است کلن هایی که تعداد بردشان بالاست طرفدار بیشتری خواهند داشت . در صورتی که تعداد برد 3 یا 4 برابر باخت باشد مشتریان زیادی خواهد داشت .

در صورتی که میخواهید از یک وبسایت معتبر به عنوان واسط برای خرید و فروش کلن استفاده کنید به شما نوین کلش رو معرفی میکنیم . برای مشاهده قیمت ها و جزئیات به لینک سایت و کانال و پیج اینستاگرامی این سایت مراجعه کنید :

خرید کلن

خرید کلن از کانال تلگرام

خرید کلن از اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *